Se začátkem jara se vrací i Tipovačka

08. 02. 2019 / Michal Janoštík

Článek náhled

Foto: Pexels/Markus Spiske

Jarní část FORTUNA:LIGY se vrací, týmy společně s fanoušky se probouzejí ze zimního spánku, a my se díky tomu můžeme těšit na pravidelné várky fotbalových klání na českých stadionech.

K podzimní části patřila neodmyslitelně i naše Tipovačka, se kterou můžeš vyhrát skvělé ceny! Nejinak tomu bude i na jaře. Nažhav své tipy a hraj s Přihraj o zajímavé ceny! Stačí se přihlásit na náš web a tam v sekci Tipovačka vyplnit výsledky, které od prvního jarního kola očekáváš.

A o co se hraje? Týdenní vítěz si může přijít až na 500 korun na sázkařský účet u Fortuny, druhé místo 300 korun a třetí 100. To ovšem není vše! Vyhlašujeme totiž i měsíční vítěze.

Nejlepší z vás každý měsíc získá dres a šálu některého z klubů FORTUNA:LIGY, nebo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dle svého výběru. Druhý nejlepší dres a třetí šálu. 

No a co za duely nás vlastně čeká v prvním jarním kole? Začne se již v pátek v Olomouci a Praze. Na Hanou dorazí Jablonec, do Prahy Baník. Již úvodní duely tak budou mít tu správnou jiskru!

V sobotu na fanoušky čeká další nálož zápasů. Od tří hodin se sehrají hned čtyři. Liberec si to rozdá s Příbramí, Do Mladé Boleslavi dorazí Plzeň. Nepřijdeme ani o pořádně vyhrocené duely. O vládce kraje si to rozdají Zlín se Slováckem a do Karviné dorazí Opava! Sobotní program zakončí večerní bitva Slavií s Teplicemi.

Také neděle nabídne derby, a to i přes to, že se hraje pouze jediný zápas. V tom Sparta vyzve Bohemians.

Pokud máš v hlavě své tipy a bylo ti více než 18 let, tak neváhej a přidej se do naši Tipovačky, můžeš pouze získat! 

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články