Nic šílenějšího si nelze představit. Fanoušek se podělil s neuvěřitelným fotbalovým příběhem

Fotbal přináší nejen sportovní zážitky, ale také ty velmi emotivní. To již všichni dobře ví, co se ale přihodilo fanouškovi a komentátorovi Nathanu Patrickovi, respektive jeho rodičům, to byla pořádná věc.

Jak vyprávěl Nathan na svém Twitteru, vždy miloval sport. A to i přes to, že v rodině moc podporu neměl. Nate je nyní fotbalovým komentátorem, ale ani to jeho rodinu nikterak nepřinutilo k tomu, aby více ke sportu přičuchla.

Kromě jeho babičky, která s ním občas sledovala tenis, neměl si s kým v rodině povídat.

To, co se mu ale jednoho rána na začátku tohoto týdne přihodilo, to opravdu nečekal. Jeho rodiče mu psali o tom, jak byli ve vlaku a partička mladíků na sedadlech za nimi je obtěžovala při hlasitém hraní karetní hry Uno. Postarší pár se po hoších několikrát otočil, aby dal najevo, že jej přílišná hlasitost ruší. Oni záhadní cizinci si toho všimli, a jakmile dohráli hru, vydali se Nateovým rodičům omluvit.

Navíc se zeptali, zdali si chtějí udělat fotku.

Otec Nathana, velmi distingovaný gentlemen s vybranými způsoby přikývl, dal neznámému muži mobil a řekl, aby ho mladík (s podivným francouzským přízvukem) vyfotil s jeho manželkou. Ten se na něj zmateně podíval a odvětil mu, že ne, že jestli se chce vyfotit s ním. Rodiče Nathana jsou velmi milí a tak i přes to, že nevěděli o koho jde, k fotce svolili.

Tu následně poslali svému synovi a ten se náhle mohl zbláznit! „Vždyť to je Paul Pogba a Nemanja Matič"! Jeho rodiče byli ve vlaku s celým týmem Manchesteru United a požádali nejdražšího fotbalistu planety o to, aby jim udělal fotku, místo toho, aby si udělali fotku s ním.

"Nemůžu tomu uvěřit! Vůbec jim to nedošlo! Nejdražší hráč planety, mistr světa" psal zoufalý Nate na twitter, když zjistil, že přišel o životní zážitek. "Vždyť fotbal na MS 2018 sledovalo přes 3 miliardy lidí a oni neví, s kým se fotili," dodal zkroušeně.

Celý příběh je naprosto neuvěřitelný. Stejně jako reakce samotného Nathana v konverzaci se svou rodinou, kterou si můžete přečíst v přiloženém statusu na Twitteru. To se teda povedlo! 

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně