Gratulujeme! Zdeněk Konečník dal podle fanoušků nejkrásnější gól roku 2018

09. 01. 2019 / Martina Kramerová

Fortuna Gól snů má svého vítěze pro rok 2018. Na Galavečeru Grassroots fotbalu byl jako TOP gól vyhlášen ten Zdeňka Konečníka z týmu TJ Skaštice. Střelci nejvýstavnější trefy předal ceny bývalý ligový fotbalista Petr Švancara. Gratulujeme.

Soutěž Fortuna gól snů trvala celý rok. A fotbalisté z nižších soutěží se předháněli v tom, kdo se předvede fanouškům s parádnější trefou. Branky padaly všelijak. Diváci viděli v ochozech výstavní hlavičky, nůžky, krásně provedené standardky, dalekonosné rány z poloviny hřiště i unikátně zakončené kombinace. Každý týden a měsíc pak mohli z vybraných gólů vyhodnotit ten nejlepší na Přihraj.cz.

Pokaždé to muselo být pěkně těžké. Hráči z krajských přeborů, divizí i ČFL a MSFL zásobovali Fortuna Gól snů jedním snovým zásahem za druhým. Ale vítěz může být jen jeden. A ten už byl dokonce vyhlášen. Stal se jím Zdeněk Konečník z týmu TJ Skaštice.

Ten uspěl se svou trefou z konce srpna, kdy pomohl svému týmu k vysoké výhře nad Štítnou nad Vláří. Utkání zlínského krajského přeboru sice mělo pro jeho mužstvo zpočátku špatný průběh, pak se však vše obrátilo. Volejník si ve 33. minutě a za stavu 0:1 postavil balon ke standardce. Kus za velkým vápnem a kousek od půlicí čáry nejprve předvedli se spoluhráčem fintičku, pak ale prudce vypálil a zakroutil balon přes nastavenou zeď až levé tyči. Skaštice díky němu vyrovnaly na 1:1 a následně výsledek čtyřmi góly zcela otočily.

Fanoušci pak rozhodli, že právě tenhle přesný zásah byl ten NEJ. Zdeněk Konečník tak po zásluze přebral titul pro vítěze Fortuna gólu snů. Ceny předal bývalý ligový fotbalista Petr Švancara. A že bylo  hodně o co stát. Hráč ze Zlínského kraje získal poukaz pro dvě osoby na vybraný duel zahraniční top ligy a šek od společnosti Puma na výběr zboží v hodnotě deseti tisíc korun. No není to paráda? Za takovou branku ale po zásluze. Takže ještě jednou gratulujeme.

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články