Velká soutěž s podsedáky od Fortuny. Vyhraj permanentku!

06. 02. 2019 / Michal Janoštík

Článek náhled

Začátek února a fotbal? Konečne! Zimní pauza je u konce a je tady liga. Na tohle se těšil každý fanoušek. FORTUNA:LIGA startuje dříve než obvykle. Úvodní kola si můžeš zpříjemnit. V chladném počasí bude Fortuna na ligových stadionech rozdávat stylové podsedáky.

Už v pátek před prvními zápasy v Olomouci a Praze odstartujeme soutěž #Přihraj svýmu fleku komfort a bav se. Stačí zajít na zápasy FORTUNA:LIGY. Naše hostestky ti před stadionem nabídnou stylový podsedák a následně se můžeš zapojit do hry o zajímavé ceny. V úvodních dvou kolech najdeš Fortuna girls před každým stadionem.

O co se hraje? Pět nejlepších soutěžících vyhraje dvě permanentky na následující sezonu FORTUNA:LIGY dle svého výběru. Ten úplně nejlepší soutěžící obdrží jako bonus i šálu a dres svého klubu, díky čemuž na stadionu opravdu vynikne jeho podpora milovanému klubu!

Co je k tomu potřeba udělat? Nic víc, než se vyfotit se svým podsedákem, a svou fotku nahrát na Facebook stránku Přihraj pod náš soutěžní přispěvek. Pokud ti nevyhovuje Facebook, nevadí, svou fotku můžeš umístit i na Instagram s hashtagem #podsedak. Originalitě se meze nekladou, naopak!

Vítězem se stává příspěvek s největším počtem reakcí (chcete-li lajků). Pět jich vzejde z Facebooku a pět z Instagramu.

Přemýšlel jsi o návštěvě stadionu v prvních kolech, ale zima ti stála v cestě? Teď už nemusíš váhat! Krom příjemných úsměvů hostesek tě zahřejí i podsedáky a navíc budete moci vyhrát zajímavé ceny. Uvidíme se na fotbale.

Kompletní pravidla najdeš tady.

 

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články