Návrat legendy, malý-velký podvod a jedna česká provokace

Velký návrat velkého hráče, jeden malý-velký podvod v Indii a zábava v Česku i po konci podzimní části. Sítěmi to vlní naplno.

Návrat legendy

Manchester United v minulém týdnu rozvázal kontrakt s José Mourinhem. Dlouho netrvalo a našla se náhrada. Na Old Trafford se totiž vrací Ole Gunnar Solskjaer. Norský útočník strávil na ostrovech v dresu Rudých Ďáblů jedenáct let, ve kterých zasáhl do 235 zápasů a vstřelil 92 branek. S United došel i k zisku titulu v Lize mistrů. Po konci hráčské kariéry začal působit jako trenér rezervy United, v posledních třech letech vedl norské Molde. Teď se tedy vrací zpět na Ostrovy. Přejeme hodně štěstí!

Jeden malý, či velký podvodníček?

Možná si na to ještě vzpomenete. Před pár měsíci sítěmi zavlněla informace o rekordu v indické nejvyšší soutěži. Postaral se o ni tehdy šestnáctiletý Gourav Mukhi jako údajně nejmladší střelec ligy. O dva měsíce později je však všechno jinak. Mukhi má náhle 29 let a fotbal si nezahraje minimálně půl roku, jelikož jeho lhaní o věku se mu rozhodně nevyplatilo. Celá věc je o to pikatnější, že Mukhi se stal oblíbencnem svého spoluhráče Tima Cahilla, to už nyní ale asi platit nebude. Holt lež má krátké nohy.

Potížista Limberský opět provokoval

Pusu na špacír si pustil známý plzeňský potížista v osobě Davida Limberského. Bouřlivák se na svém Instragramu pustil do mistra Twitteru, tedy šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka. Limberskému se nelíbilo, že Jablonci byl zrušen, dle něj, regulérní gól, v zápase proti Slavii. Bývalý reprezentant se sice o pár hodin později omluvil, ale jeho příspěvek se i tak stal velmi probíraným tématem. Co na to říkáte vy?

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně