Fotbalová bomba od Fortuny. Těšit se můžeš na Zimní fotbalové hry

17. 12. 2018 / Martina Kramerová

Článek náhled

Máme pro tebe další skvělou akci. Tentokrát půjde o Zimní fotbalové hry. O co jde? V Ostravě se na konci února uskuteční na sněhu turnaj fanoušků. Nejlepší tým dokonce vyhraje zájezd na zahraniční fotbalové utkání. U toho nesmíš chybět.

Určitě to dobře znáš. Zimní pauza je dlouhá, první jarní zápas v nedohlednu, ale ty už dávno myslíš na fotbal. Zkrať si čekání a zažij spoustu legrace.Přinášíme lahůdku, která rozhýbe zimní spánek. Akce, kterou si užije každý fanda fotbalu, co se nebojí zimy. O co jde? Fortuna přichystala pro fanoušky opravdovou bombu. Fotbalový turnaj na sněhu. Jak by řekli v zámoří, Winter Classic se vším všudy.

Netradiční událost odstartuje na konci února v Ostravě. V nádherném areálu Dolních Vítkovic se odehraje skvělý turnaj, co bude na sto procent bavit. Zúčastnit se ho může každý. Zakroužkuj si v kalendáři datum 23. února, sestav tým o 4 až 7 hráčích, pojmenuj ho a vyraz si užít parádní zábavu. Nezapomeň nám taky poslat představovací video nebo fotku mužstva se zdůvodněním, proč vybrat do turnaje právě tvůj tým.

Pro nejlepší týmy máme nachystané unikátní ceny. Třeba letecký zájezd na vybraný fotbalový zápas v zahraničí. No nezní to úžasně? Zápas si vyberou v hlasování sami fanoušci. A ani ti, kdo nezískají první výhru, nepřijdou zkrátka. Vynikajících cen je dostatek.

Pro vylepšení nálady nebude chybět ani Fortuna fotbalová střelnice, která v průběhu podzimu objela stadiony po celé republice. Tentokrát však bude taky na sněhu. O to složitější úkol čeká příznivce, kteří si ji vyzkoušejí. Trefit se do branky z voleje po nadhozu o trampolínu? A na sněhové pokrývce? To chce kuráž a přesnou mušku. I na nejlepší střelce čeká zahraniční zájezd.

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články