Zimní přestávka je za rohem. Natipuj výsledky a naděl si vánoční dárek od Fortuny

14. 12. 2018 / Martina Kramerová

Článek náhled

Foto: Fortuna

Konec podzimu se neúprosně blíží. FORTUNA:LIGU čeká poslední kolo, než se uloží k zimnímu spánku. Neváhejte a zkuste v naší Tipovačce odhadnout výsledky. Nejlepší tipéry výhra nemine.

Je to skvělá zábava. O čem je řeč? O ligové Tipovačce. Fanoušci si díky ní mohou v každém kole vyzkoušet své schopnosti v tipování a odhadnout výsledky zápasů FORTUNA:LIGY. Ti nejlepší jsou navíc každý týden po zásluze odměněni. Nejbystřejší tipující si přijdou až na 500 korun na sázení. Ani výhra pro druhé a třetí místo není vůbec malá.
 
Body za jednotlivá kola se postupně sčítají. V každém měsíci se trojice nejlepších tipujících na webu Přihraj může těšit na ještě parádní ceny – dresy či šály oblíbených klubů. No není to skvělé?
 
Ještě jsi nezačal tipovat a chceš to zkusit? Stačí být starší 18ti let, zaregistrovat se na našem webu a natipovat celé kolo FORTUNA:LIGY. Pokud se na tebe obrátí štěstí, můžeš to být ty, komu spadne do klína některá z výher.
 
Které zápasy ozdobí poslední podzimní kolo? Bude jich tradičně slušná porce. A samé bitvy na krev. V pátek se mohou fanoušci těšit na duel mezi Ostravou a Olomoucí, který bude na sto procent hodně zajímavý, a také vyhrocený. V sobotu pokračuje 18. ligová zastávka pěti zápasy. Pražští klokani hostí severočeský Liberec, Dukla zavítá na Slovácko a Teplice se střetnou se Zlínem.
 
Neurazí ani duel Opavy s Mladou Boleslaví. Pražská Sparta, jež v poslední době tápe, vyrazí do Příbrami. O motivaci nebude nouze. Právě Příbram totiž na Letenské docela umí. Nedělní program zajistí utkání Plzně s Karvinou. Devatenácté kolo i celý ligový podzim pak v pondělí uzavře vedoucí Slavia, která se pokusí přivézt všechny body z Jablonce.
 
Že tě napadají skvělé tipy? Chceš si vyzkoušet svůj odhad a popasovat se s kamarády nebo dalšími fanoušky? Přihraj nám své tipy. Pokud ti to půjde od ruky, můžeš se těšit na skvělé ceny. Tak neváhej a tipuj.
#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články