Pomoc pro Spartu? Chuck Norris nebo Andrea Stramaccioni. A tábory rivalů slaví

Sparta v lize opět klopýtla a fanoušci jí to dávají pěkně sežrat. Vlastní i ti cizí. Všichni volají po změně. Kdo by mohl pomoct? Toť otázka. Tipů je dost. Slavia a Plzeň naopak slaví. I na jaře si zahrají v Evropě.

Jediné řešení? Chuck Norris. Nebo ani ten?

A zase ta Sparta. Fotbalisté z Letné předvádějí v poslední době prachbídné výkony, čehož si všímají nejen jejich fanoušci a sportovní experti, ale především příznivci konkurence. Ti nemají momentálně takřka nic jiného na práci, než vymýšlet jeden vtip za druhým. A každý z nich zrcadlí krizi jejich rivalů ve zcela jiném pohledu. I když se vlastně snaží pomoct. Dokonce podsouvají sparťanskému vedení další novou posilu, která by měla tým nakopnout. Kdo má být tou krabičkou poslední záchrany? No přece populární Chuck Norris. Protože pokud nedá Spartu do kupy on, pak už nikdo.

Italský "škrpál" opět v módě. Tahle bota totiž tlačí

Někdo, kdo by Spartu zvedl, by se ale přece jen mohl najít. Třeba starý dobrý spasitel Andrea Stramaccioni. Fanoušci ho nejdřív po bídných výsledcích vyhazovali. Pak si mnuli ruce, když se z letenské pláně pakoval a vzývali Boha, že jim takovou službičku snesl jako dar z nebes. Na staré o krapet lepší časy v současnosti jen s nostalgií vzpomínají. Za Itala to sice nebylo podle jejich gusta, ale pořád lepší než katastrofa, která Letnou obchází nyní. Večerní modlitba tak směruje k tomu, aby se italský dáreček vrátil. Před Vánocemi by to bylo pro smutné sparťany terno. Jen aby z toho pak nebyl rovnou Silvestr.

Hohohooooo. Slavia dostala předčasnou nadílku. Jako Ježíšek Zenit

Úplně jiné starosti mají na Slavii a sešívaní příznivci posílají na druhou stranu Vltavy jen úsměvné pohledy. Ještě nedávno se jim sparťané mohli uchechtávat, teď je to přesně naopak. Slavia vede ligu a stále vítězí. Vyšlápla si dokonce i na Zenit a může se radovat dvojnásob. Zatímco Letenští mohou hromadně skupovat lístky na MOL Cup, sešívaní si zahrají jarní fázi Evropské ligy. Bodejť by se neradovali, vždyť se jim teď daří, na co sáhnou. Jen ten do tmy svítící nápis Sinobo se moc nezdařil… Ale to už je zase jiný příběh.

 

Viktorka nakopla motor. "České" jaro, těš se"

Stejně jako v Edenu bylo o trochu dříve veselo ještě o pár desítek kilometrů dál. A plzeňské pivo teklo proudem. Jan Kovařík se sice zachytil v síti soupeře, Viktoria ale v pasti evropského konce neuvízla. Kousla se, předvedla solidním výkon a skolila římský AS. Na jaře si tak rovněž zahraje Evropskou ligu. A to bude chtít hodně posil. Na Spartě by se proto měli mít na pozoru. Aby jim Chucka ještě někdo nevyfoukl.

 

„Tak jsem se soustředil, abych dal gól, že jsem ani nechtěl brzdit.“ - Jan Kovařík

Příspěvek sdílený FC Viktoria Plzeň (@fcviktoria_official),

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně