Konec podzimu se blíží. Zkus si Tipovačku a soutěž o super ceny

07. 12. 2018 / Martina Kramerová

Článek náhled

Foto: Přihraj

Předposlední zastávka ligového podzimu je tady. A s ní i tradiční Tipovačka. O co v ní běží? Ještě nevíte? Stačí natipovat výsledky 18. kola FORTUNA:LIGY. Zkuste to a vyhrajte.

Každý týden jich jsou stovky. Čeho? Přece tipů na výsledky zápasů FORTUNA:LIGY. Fanoušci se snaží odhadnout, jak jednotlivé mače dopadnou. Soutěží nejen sami mezi sebou, ale také o zajímavé ceny.  

Výherce vyhlašujeme každý týden. Nejlepší tipér získá 500 Kč a ani „hráči“ na druhé a třetí příčce nepřijdou zkrátka. Body za jednotlivá kola se navíc postupně sčítají. TOP tipéři uplynulého měsíce mohou získat ještě daleko vymazlenější ceny – dres nebo šálu oblíbeného klubu. A to už stojí za to.

Ještě jsi nezačal tipovat a chceš to zkusit? Stačí být starší 18ti let, zaregistrovat se na našem webu a natipovat celé kolo FORTUNA:LIGY. Pokud se na tebe obrátí štěstí, můžeš to být ty, komu spadne do klína některá z výher.

A na jaké zápasy se můžeš těšit v rámci 18. kola? Budou to vskutku napínavé bitvy. Už v pátek změří síly předposlední Dukla s třináctou Příbramí. Ve stejnou dobu přivítají zlínští „ševci“ plzeňskou Viktorku. Pro tipéry hodně těžký oříšek.

V sobotu nejvyšší soutěž nabídne hned čtyři duely. Ostrava se na vlastním hřišti utká s Bohemians, Olomouc vyrazí do boje proti Slovácku a poslední Karviná zkusí zaskočit rozjetý Jablonec. V 17:00 proběhne výkop utkání mezi pražskou Slavií a Mladou Boleslaví. V neděli program kola pokračuje na Letné, kde se domácí sparťané utkají  s Teplicemi.

Kolo pak zakončí pondělní laskomina v podobě střetnutí Liberce a Opavy. Že tě napadají skvělé tipy? Chceš si vyzkoušet svůj odhad a popasovat se s kamarády nebo dalšími fanoušky? Přihraj nám své tipy. Pokud ti to půjde od ruky, můžeš se těšit na skvělé ceny. Tak neváhej a tipuj.

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články