Nový měsíc, nová Tipovačka, skvělé ceny. Tak hraj s Přihraj!

Blíží se konec podzimní části FORTUNA:LIGY, ale co rozhodně nekončí, to je naše Tipovačka, ve které můžeš hrát o skvělé ceny. Věříš svému odhadu? Tak se poměř s ostatními, nemůžeš nic ztratit, naopak.

V naší Tipovačce jsme rozdali již nespočet výher. Co je potřeba pro výhru udělat a co vůbec můžeš vyhrát? Stačí mít více než osmnáct let, zaregistrovat se na našem webu, natipovat celé kolo FORTUNA:LIGY a mít i trochu štěstí.

Každý týden vyhrávají tři nejlepší tipující sázenky u Fortuny. První místo si přijde až na 500 Kč! Ještě zajímavější je to poté v boji o tipéra měsíce. Tam už se totiž bojuje i o fanouškovské vybavení. To už je hodně lákavé. Můžeš vyhrát šálu nebo dres oblíbeného klubu, pokud budeš nejlepším tipujícím měsíce, tak dokonce obojí.

A co za zápasy nás tedy čeká v 17. kole FORTUNA:LIGY? V pátek jej odstartuje severočeské derby, ve kterém Teplice přivítají Liberec. V sobotu se odehrají pouze dvě utkání, Mladá Boleslav přivítá poslední Karvinou a Slovácko si to rozdá se Spartou.

Nedělní fotbalový nášup začne pražskou bitvou mezi Bohemkou a Duklou, ve stejný čas si to rozdá Příbram s Baníkem a následně Viktorka přivítá Olomouc, Zlín přijede do Jablonce. Kolo se zakončí v pondělí v Opavě, kam dorazí Slavia.

Pokud se ti už teď honí hlavou tipy, tak honem to tam střel, za odměnu ti možná přihrajeme nějaké ceny! V případě, že si nejsi jistý, poradí ti zkušený gólman Jaromír Blažek.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně