Ruský piknik, brazilské oslavy a jeden velký konec

29. 11. 2018 / Michal Janoštík

Článek náhled

Twitter: Fighting Cock

Poslední týden byl ze světa fotbalu naplněn zajímavostmi. Nás nejvíce zaujal ruský piknik přímo na zápase, bouřlivé oslavy v Brazílii a oznámení odchodu Robbieho Keanea.

Piknik v Rusku

Co by to bylo za fotbal bez pořádného občerstvení. V Rusku to tento fanoušek na zápase mezi Dynamem a CSKA posunul na úplně jinou úroveň. Domácí ve druhém poločase prohrávali 0:2, venku zima, nic co by dvakrát zpříjemnilo den. Naštěstí je člověk tvor vynalézavý a my jsme si stoprocentně jisti, že tento pán ze zápasu odcházel mnohem spokojenější než zbytek obecenstva.

Robbie Keane pověsil kopačky na hřebík

Jeden velký příběh je u konce. Nedávno totiž oznámil konec kariéry legendární irský útočník Robbie Keane. Keane odehrál v Premier League 349 zápasů, dal v nich 126 gólů a na dalších 37 přihrál. Bývalý kapitán irské reprezentace za svou zemi odehrál nejvíce utkání v historii, neskutečných 143. Nechal tak za sebou třeba i Shaye Givena. Keane posledních sedm let strávil v Los Angeles Galaxy, aby v 38 letech definitivě ukončil svou profesionální kariéru. Tento irský bojovník bude na pažitu jistě hodně chybět.

Luiz Felipe Scolari zažil nečekanou oslavu

Že se v Brazílii bouřlivě slaví, to Luiz Felipe Scolari pravděpodobně dobře věděl, co ale přišlo na tiskovce po zisku titulu, to nejspíše nečekal. Palmeiras pod jeho taktovkou dosáhlo na historicky desátý titul v brazilské nejvyšší soutěži. V týmu to očividně skvěle funguje a italský stratég je mezi hráči oblíbený. Za odměnu si přímo na tiskové konferenci vyzkoušel jaké to je, když si člověk stoupne pod vodopád, konkrétně pod vodopád alkoholu. Oslavy Palmeiras stály za to!

 

#Vlní sítěmi
Nejnovější : články