Napětí, akce, krásné branky i parádní zábava. Podzim s fotbalovou střelnicí se povedl na jedničku

29. 11. 2018 / Martina Kramerová

Kdekoliv se objevila, všude rozdávala zábavu. Fotbalová střelnice od Fortuny během podzimu zavítala na řadu míst. Navíc si ji mohli vyzkoušet takřka všichni. Netradiční disciplínu prubli reprezentanti, slávistické fotbalistky i fanoušci. Zkrátka skvělá atrakce.

Ať už bylo parné léto nebo mrazivý listopad, vytvářela fanouškům před vybranými zápasy parádní kulisu i atmosféru. Fotbalová střelnice od Fortuny objela během podzimu devět českých měst, kde si mohl každý zájemce vyzkoušet své střelecké schopnosti.

Nebylo to ale jen tak. Fotbaloví příznivci i hráči předních českých klubů museli střílet pouze z voleje a po odrazu trampolíny. Na střelbu měli navíc jen pouhou minutu a v brance překážku v podobě mistra světa ve footbagu Honzy Webera nebo Honzy Bartulíka.

Někteří v zajímavém zápolení zářili, jiní naopak propadli. Všichni si ale odnesli parádní zážitek. A ti nejlepší i hodnotné ceny. Jen pár profi hráčů občas okusilo hořkost horšího výkonu. Při sázkách s brankáři totiž často museli plnit úkoly, jež si pro ně strážci „tří tyčí“ připravili. Běhala se kolečka i schody. Sázka zkrátka byla sázka. Střelbu si dokonce vyzkoušely i fotbalistky pražské Slavie a hráči národního týmu.

Zrovna souboj slávistek s oblíbenou youtuberkou Bárou Votíkovou proti partě jiného youtubera Tomáše Touhy byl obzvlášť pikantní.

Celkem se na střelnici vystřídalo neuvěřitelných 260 týmů a 744 fanoušků. Nejlepší výkon předvedla mužstva Dvacetjednička složené z hráčů olomouckého týmu U21, a také SK Rejšice. Ta shodně rozvlnila síť během šedesáti vteřin hned dvanáctkrát. Na záda jim dýchali pouze čeští reprezentanti v čele s Patrikem Schickem. Parta v dresech se lvíčkem na prsou se radovala z jedenácti zásahů.

Fortuna střelnice si získala snad každého. Přinesla zábavu, napětí, akci i krásné trefy. Teď se ukládá k zimnímu spánku, aby na jaře na stadionech opět rozdávat radost. Už aby to bylo.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články