Zkažené oslavy a rýpanec: Slávisté nejsou žádní supermani, ulevil si sparťan Pulkrab po remíze

27. 11. 2018 / Martina Kramerová

Článek náhled

Foto: Přihraj

Na Letné tomu při oslavách nechybělo takřka nic. Scházela jen výhra, kterou sparťané nedokázali urvat proti Jablonci. Navíc Stanciu nedal penaltu. Matěj Pulkrab se se ztrátou vypořádal po svém. Špičkováním slávistů.

Měla to být oslava jak hrom. Celebrace stopětadvacátého výročí od založení klubu, kterou chtěli sparťané umocnit vítězstvím nad silným Jabloncem. Fanoušci však odcházeli z Letné zklamaní. Jejich miláčci vydolovali z duelu se Severočechy pouze bezbrankovou remízu.

Dokonce zahodili luxusní „nahrávku“ na smeč v podobě darované penalty. Po zápase tak mezi hráči v rudých dresech rozhodně nepanovala spokojenost. Hodně zklamaný byl také útočník Matěj Pulkrab.

„Určitě, jsou to ztracené body doma, navíc jsme nevstřelili gól, což je tragédie. To by se doma nemělo stávat. Pokazili jsme si to, byla nádherná atmosféra, hymna, retrodresy. Výsledek bohužel chyběl,“ řekl smutně novinářům. Ztráta na čelo tabulky tak pro Spartu narostla.

Neopomněl ovšem poznámku k rivalovi z Edenu. „Slávisti nejsou žádní supermani, můžou ztratit body stejně jako jiný mančaft. Vůbec bych nemluvil o tom, že je nereálné manko dohnat. Uvidíme, jak bude sezona probíhat dál,“ ulevil si forvard na účet velké konkurence.

Nutno přiznat, že i když sešívaní nejsou supermani, pořád jim tahle činnost totiž jde zatím o dost líp.

#Tak určitě
Nejnovější : články