Poslední letošní týdenní anketa o Gól snů zná svého vítěze

27. 11. 2018 / Michal Janoštík

FORTUNA:LIGA sice ještě běží, ale druhá polovina listopadu byla konečnou pro tento rok ve všech nižších soutěží. To znamená přestávku i pro naši anketu o Gól snů. Ještě před tím vám ale dlužíme ještě jednoho týdenního vítězem.

Tím se stal Martin Kocík, který hájí barvy FK Tatran Kadaň v Ústeckém KP. Jeho tým na domácí půdě porazil B tým Litoměřicka velkým rozdílem 5:1 a divácí tak kromě oslav vysokého vítězství mohli uznale pokyvovat i při brance jejich domácího fotbalisty. 

Právě končila 23. minuta zápasu a stále se čekalo na první branku. Kadaň vybojovala autové vhazování, které zamířilo na hranici šestnáctky, kde se dostal míč do chumlu hráčů a zdálo se, že Litoměřicko přeci jen dostane hru do bezpečí.

To by se ovšem míč nesměl dostat k nohoum bravurního střelce Martina Kocíka. Ten se s ničím nerozpakoval a z úctivé vzdálenosti poslal dělovku směrem k bráně. Trefil se tak dokonale, že jeho bomba lízla břevno a zapadla za bezmocného brankáře, který se mohl pouze otočit a vytáhnout míč ze sítě.

Šikovný obránce sice moc branek nedává, ale tím spíš na tuto bombu nezapomene. My gratulujeme a držíme palce do měsíčního finále! 

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články