Van Dijk ukázal vřelé srdce, vysmátý Schick. Co tentokrát zavlnilo sítěmi?

Slavia už má oficiálně nového majoritního vlastníka, Jaroslav Tvrdík se na to ale asi moc netváří. Stejně jako Vladimír Weiss na trenéra Hapala. Komu naopak nechybí široký úsměv je střelec Patrik Schick, jenž pálí jako snajpr. Klobouček i pro van Dijka.

Šik Schick. Ostrostřelec v nároďáku válí

V AS Řím mu tolik do smíchu není, jakmile ale Patrik Schick oblékne reprezentační dres, mění se v krvelačnou šelmu, která sází góly na počkání. Své střelecké umění ukázal i v duelu Ligy národů proti Slovensku, v němž vsítil jedinou a zároveň vítěznou trefu českého týmu. Fanouškům rozdal radost a následně nemusel šetřit ani úsměvy. Úškleby ala měsíček na hnoji možná mířily i ke kouči Slovenska Pavlu Hapalovi, jenž vtipkoval na téma český trenér na Slovensku před zápasem. Pak mu ale usmívání zhořklo. Doufejme, že Schickovi naopak úsměv vydrží co nejdéle, ať už v repre nebo Římě. Takové hráče Češi potřebují.

 

Místo oslavy objetí. Nizozemský kapitán se vyznamenal

Bylo to krásné gesto z takových, kterých nikdy není dost. Nizozemec Virgil van Dijk se sice chtěl v zápase Ligy národů radovat z branky svého týmu, místo oslavy se jal utěšovat rozhodčího, jemuž nedávno zemřela matka. Fotbal šel v tu chvíli stranou a uvědomělý reprezentant brečícího sudího vřele objal. Snímky okamřitě oběhly celý sportovní svět. A není divu. Kapitán Holanďanů si nezaslouží nic jiného než potlesk a respekt.

 

Spojení dvou "S". Slavia a Sinobo. Ale ten výraz, Jardo

A už je to oficiální. Po změně názvu stadionu došlo k podpisu smlouvy a novým majoritním vlastníkem se stala společnost Sinobo Group, jejíž název už  pár dní „krášlí“ název stadionu v Edenu. Jaroslav Tvrdík ale při stvrzení podáním ruky vypadal poněkud nespokojeně, možná i lehce znechuceně. Že by nový partner nebyl to pravé ořechové? Ale co, když jsou peníze, dá se skousnout leccos. Jen s trpkou grimasou.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně