Fotbalová střelnice ozdobila zápas Česka proti Slovensku, v mrazivém počasí zvítězil tým Young Boys!

20. 11. 2018 / Matěj Vybíral

Oblíbená fotbalová střelnice dorazila do Edenu na fotbalové utkání Ligy národů UEFA. Výzvu si vyzkoušelo krásných 28 týmů, nejlépe nakonec dopadl celek Young Boys, který docílil osmi branek.

Teplota skoro na bodu mrazu, přesto si spoustu fanoušků našlo cestu na populární fotbalovou střelnici od Fortuny! Známou výzvu v podobě nahazování míčů o trampolínu a následně trefování z voleje do branky, kterou střeží připravený Honza Bartulík, ozkoušely téměř tři desítky týmů.

Česká fotbalová reprezentace nastavila laťku hodně vysoko, když ve složení Schick, Gebre Selassie, Brabec a Kalas nastřílela jedenáct branek. Nejblíže se k tomuto výsledku dostal tříčlenný tým přezdívaný Young Boys.

"Mladíci", jak v překladu zní jejich název, začali na jedničku. Hned jejich první tři rány zapadly do sítě, i Honza Bartulík se natahoval marně. Vycházela jim taktika s jedním nadhazovačem a dvěma stálými střelci, kteří se střídali.

V polovině času byli Young Boys na čtyřech gólech. Ve druhé půlce se jim podařilo vsítit stejně gólů, tedy dohromady osm, což byl nejlepší počin dne! Celkově se tento výkon řadí na krásné dělené šesté místo dohromady s profesionály z Baníku, Teplic, Olomouce, Liberce a ženami Slavie Praha.

Borci do toho šli s klidem. Vsadili víc na techniku než na sílu a to se jim rozhodně vyplatilo. Všech 28 týmů si ale na fotbalové střelnici užilo spoustu zábavy, a to bylo to hlavní.

Poslední fotbalová střelnice podzimu je tak minulostí. Ale nemusíš smutnit, další zastávky tu budou na jaře, jistě tak budeš mít příležitost si tuto výzvu plnou zábavy vyzkoušet na vlastní kůži!

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články