Fotbalová střelnice v Praze! Vyzkoušej si ji před zápasem Česka proti Slovensku

16. 11. 2018 / Michal Janoštík

Fortuna fotbalová střelnice je zpět. Tentokrát naposledy, potom si dá do jara pauzu. Šanci poměřit se s reprezentačními hráři budeš mít před zápasem Česka proti Slovensku v pondělí od 17:30 u stadionu Eden.

Schick, Gebre Selassie, Brabec a Kalas. Fotbalovou střelnici od Fortuny si vyzkoušely i opory národního týmu. A ukázaly, že to s míčem opravdu umí. Poměřit s nimi síly budeš moct před zápasem Česka se Slovenskem.

Útočník Patrik Schick, obránce Jakub Brabec, Tomáš Kalas a Theo Gebre Selassie po odrazu míče od trampolíny vysílali velmi přesné střely. Za šedesát sekund jich skončilo v síti jedenáct a postarali se tak o jeden z nejlepších výsledků podzimu.

Mohlo to dopadnout ještě lépe, jak můžete vidět ve videu, několikrát brankáři pomohly i správně postavené tyče. Máš na to, abys výkon naší repre překonal?

Vyzkoušej to na vlastní pěst! V pondělí od 17:30 bude střelnice nachystaná před Edenem ve fanzóně české reprezentace. Určitě dorazí i slovenští fanoušci. Bude králem střelnice český, nebo slovenský tým?

Stačí sestavit partu o 2-10 hráčích, dorazit k fotbalové střelnici a pak se snažit umístit co nejvíc míčů odražených o trampolínu do sítě.

Na střelnici opět můžeš získat sázenky od Fortuny nebo vyhrát poukaz na nákup ve fanshopu. Přijď si otestovat své dovednosti!

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články