Skokan Baroš a nový název Edenu. Co naposledy zavlnilo sítěmi?

Fotbalovými sítěmi zahýbala v uplynulém týdnu řada věcí. Stadion v Edenu dostal nový název, o kterém dopředu snad nikdo nevěděl. Sparta si naopak utrhla ostudu v přáteláku. Milan Baroš se zase předvedl.

Paráda, Šural rozdával radost mezi dětmi

A když budeš pokračovat v takových výkonech, možná jednou v takovém dresu budeš hrát taky. To možná řekl sparťanský Josef Šural malému Sebastianovi Klimplovi, který vsítil nejhezčí mládežnickou branku měsíce. Jako dárek přinesl talentovanému šutérovi vlastní trikot a navíc svou přítomností v kabině potěšil celý tým. Pěkná akce a hezké gesto. Palec nahoru.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GÓL MĚSÍCE | Nejlepší mládežnickou branku měsíce září vstřelil v derby proti Slavii Sebastian Klimpl! Podepsaný dres mu předal Josef Šural! #acsparta

Příspěvek sdílený AC Sparta Praha (@acsparta_cz),

Sinobo cože? Stadion v Edenu má nový název

Zničehonic tam byl. Slávistický stánek dostal k překvapení všech fanoušků nové jméno a nikdo se nestačil divit. Název Sinobo Stadium se totiž v Edenu objevil hodně nečekaně. Samo vedení Slavie potvrdilo, že instalace předcházela oznámení. Nejednomu srdcaři kvůli tomu spadla brada. Místo Eden Areny budou sešívaní vyrážet na stadion, který nese pojmenování po novém většinovém vlastníkovi. Jak se líbí vám?

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Novinka v Edenu. ? #eden #slavia #slaviaprague #slaviapraha #sinobo #stadium #slaviafans #prague

Příspěvek sdílený SlaviaFans (@slaviafans),

Baroš opět padal. Nebyl by libo bazén?

V lize patří mezi největší hvězdy. Teď ale opět ukázal, že na hřišti občas ukáže i něco, co není úplně v duchu fair play. Proto fanoušci neváhali a vytvořili pro Milana Baroše vydařenou koláž.  V ní mu dali najevo, že si měl před lety možná vybrat jiný sport. Při skocích do vody by se totiž napadal ažaž. A určitě by se mu za to oproti fotbalu nikdo nesmál.

Sparta na kolenou. A navíc v přáteláku

Byl to sice jen přátelák, ale slušná ostuda. Sparta si střihla duel s třetiligovým Benešovem a odcházela z něj poražena. Jedinou trefu zápasu zaznamenal Patrik Švantner, mladší bratr známé modelky Nikol. Kdoví, jestli se přijela podívat, aspoň by měli diváci na co koukat. Takhle si užili jen slušnou blamáž, ti benešovští nezapomenutelný skalp. Ale nic jiného se ani nedalo čekat, vždyť Letenští jen pokračovali v nastoleném trendu – na hřištích soupeře se jim zkrátka nedaří. A bitva se Středočechy tomu dala punc. Venku by to holt chtělo zabrat.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně