Hlasuj pro Fortuna Gól snů za měsíc říjen!

15. 11. 2018 / Přihraj

Zbývají už jen dvě místa ve finále Fortuna Gól snů roku 2018 a jedno z nich zaplníme už v pátek. Fortuna Gól snů měsíce října je tady a s ním i čtyři nejlepší střelci posledních týdnů.

Hlasování běží dnes od 12:00 a končí hned zítra, tedy v pátek 16. listopadu, rovněž ve 12:00. Máte tedy pouhých 24 hodin na to, poslat svého favorita, kamaráda nebo i spoluhráče do finále. A kdo že jsou ti, o kterých budete dnes a zítra rozhodovat? Každý z nich musel projít sítem týdenních hlasování a každý z nich se rozhodně nemusí stydět za vstřelenou branku, protože tentokrát jsou to opravdové lahůdky.

Nominaci otevírá neuvěřitelná dorážka Tomáše Proskočila, který v utkání své Hostivaře pomohl rozložit pražskou “čafku” 4:0. Parádní projektil tohohle jednatřicetiletého hráče překvapil snad i hráče samotného.

Druhá nominace míří do Libereckého krajského přeboru, kde si v utkání Sedmihorek s Novým Borem postavil míč k přímému kopu obránce hostů Lukáš Broschinský a napálil to k tyčce jako Roberto Carlos. Jeho trefa byla o to důležitější, že znamenala snížení na 2:1. Nový Bor i díky tomuto gólu nakonec urval cennou remízu 2:2.

Další nezapomenutelný “přímák” přinesl do Fortuna Gólu snů odchovanec Baníku Ostrava Karel Skoupý, momentálně hrající za SK Dětmarovice. Těsně před pauzou si tři hráči Dětmarovic postavili balon, první stál, druhý se rozeběhl a třetí dal gól. Geometricky přesná šibenice znamenala zvýšení skóre na 0:2 a v konečném důsledku i celkové vítězství 1:2.

Čtvrtým týdenním vítězem a tudíž nominovaným na gól měsíce října je Martin Matoušek, z SK Týniště nad Orlicí. Ten v utkání dvou týmů s nekonečnými názvy sebral odvahu, prásknul do balónu a rázem má šanci na postup do finále. Jeho SK Týniště nad Orlicí tak rozdrtilo MFK Nové Město nad Metují 5:0.

Tedˇuž je to jen a jen na vás. Posuďte sami, kdo byl nejlepší, kdo byl nejodvážnější nebo nešikovnější, zkrátka, kdo si zaslouží vítězství a postup do lednového finále.

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články