Roman Martiš povedenou střelou ovládl anketu o Gól snů v prvním týdnu listopadu

11. 11. 2018 / Michal Janoštík

V prvním týdnu listopadu to padalo hlavně ve zlínském kraji, není tedy kupodivu, že právě vítěz je z východního kraje. Stal se jim Roman Martiš, jehož rána byla přímé ukázková a brankáři nedala moc šancí na úspěšný zákrok.

Není tomu často, aby se do našeho výběru dostal dorostenec. Roman Martiš je ovšem výjimkou, která ukazuje, že i mladí fotbalisté to u nás s míčem opravdu umí. V dorostenecké lize zlínkého krajského přeboru poměřila síly Štítná nad Vláří s Hlukem. Hosté s přehledem vyhráli 10:3 a bylo díky tomu z čeho vybírat. Nás, stejněn jako vás, fanoušky, zaujal nejvíce gól Romana Martiše.

Ten si navedl míč na střed hřiště a když zjistil, že má příležitost ke střele, s ničím se nepáral, a poslal dělovku směrem k bráně. Trefil se tak skvěle, že jeho rána nabrala lehkou faleš, odrazila se od tyče a zapadla do sítě. Jsme si jistí, že jen málokterý profesionál by se takto dokázal trefit.

Poprvé v historii tak anketu ovládl dorostenec a to opravdu stylově. Pokud bude Roman takto střílet i nadále, má před sebou jistě skvělou kariéru. My držíme palce, takové góly zkrátka potěší!

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články