Zlínský kraj jakožto vládce nominace ankety Fortuna Gól snů za první týden v listopadu

06. 11. 2018 / Michal Janoštík

V listopadu to padalo hlavně na hřištích ve zlínském kraji, jako jediný se mezi zlínské střelce dostal zástupce Středočeského kraje. Podaří se mu uspět proti přesile?

Michal Šrom

Michal Šrom už je ostřílený hráč. Momentálně nastupuje v MSFL za Hulín, který sice o víkendu prohrál s Petřkovicemi, ale na tuto ránu fanoušci jen tak nezapomenou. Již ve třinácté minuě přišel dlouhý míč na křídlo, kde si jej Michal Šrom zpracoval a parádní technickou ranou poslal do sítě. Míč se ještě odrazil od tyče a překonaný brankář mohl pouze uznat, že tato rána soupeři sedla.

Jan Jelínek

Luhačovice hrají Zlínský KP. V minulém kole zajížděli na půdu Morkovic, kde zvítězily 3:0. Na konečný výsledek upravoval Jan Jelínek, který vybojoval míč ve středu hřiště a náramnou padavou střelu zaskočil vyběhnuvšího brankáře. Trenér zlínské juniorky ukázal, že i on to má v nohou a umí se trefit stejně skvěle, jako jeho svěřenci.

Roman Martiš

Roman Martiš je dalším zástupcem ze zlínského kraje. Tentokráte jde ale výjimečně o dorostence! Hluk rozstřílel Štítnou nad Vláří 10:3 a s přehledem si odvezl všechny tři body. Roman Martiš se navíc prezentoval skvělou pumelicí, kdy si navedl míč ke středu hřiště a jeho falšovaná střela dopadla přímo na vzdálenější tyč, od které se odrazila za záda brankáře.

Tomáš Vobořil

Jediným zástupcem mimo zlínský kraj je Tomáš Vobořil z Čechue Vykáň. Ta porazila v rámci Středočeského KP Kutnou Horu 3:1 a hlavně branka na 2:1 stála za to! Tomáš Vobořil jen potvrdil t o, že když nevíš co s míčem, tak si ho prostě připrav a vystřel. Když to vyjde a na zadní tyč dopadne nechytatelný míč, úspěch je zaručen!

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články