Fortuna dvojici fanoušků Bohemky přihrála nezapomenutelný zážitek. V Ďolíčku potkali i Panenku

07. 11. 2018 / Martina Kramerová

Tohle by potěšilo každého milovníka fotbalu. Fortuna přihrála dvojicí fanoušků neskutečný zážitek. Příznivci pražské Bohemky se mohli podívat do zákulisí svého oblíbeného klubu. Ďolíčkem provázel jeden z hráčů klokanů Martin Dostál.

„A já myslel, že to jsou nové posily do áčka,“ podivoval se Antonín Panenka nad dvojicí mladíků, kteří se objevili v Ďolíčku s Martinem Dostálem. Chyba lávky. Řízný obránce si jen zahrál na průvodce a protáhl dva vyvolené fanoušky celým stadionem.

Nezapomenutelný zážitek vyhrál díky Fortuně Karlos, který ho přihrál kamarádovi Milošovi. Společně se pak mohli radovat z unikátní „Tour de Bohemka“. Martin Dostál je vzal všude – do kabiny, VIP prostori i do tiskového centra. Dokonce jim neváhal ukázat klokaní trofeje.

To se mu málem stalo osudným. Kluci se na poháry nedovedli jen dívat a nejradši by si některý z nablýskaných artefaktů vzali domů. Ostražitý bek to však nedopustil a sbírku ubránil. Ne vlastním tělem, ale ostrým barytonem svého hlasu.

Pomyslnou třešničkou na dortu pak bylo setkání se zeleno-bílou legendou Antonínem Panenkou, při kterém by zaplesal každý fotbalový příznivec, a ne jen ten bohemácký.

Byla to zkrátka akce jaksepatří. A kluci na ni budou určitě ještě hodně dlouho vzpomínat.

#Fotbal jinak
Nejnovější : články