Martin Matoušek si vystřelil vítězství v anketě o Gól snů ve čtvrtém týdnu v říjnu

06. 11. 2018 / Michal Janoštík

V dalším týdnu to na českých fotbalových hřištích opět padalo, fanoušci to měli s výběrem složité, ale vítězství pro sebe přeci jen získal Martin Matoušek, který svou pumelicí nedal brankáři soupeře ani tu nejmenší šanci.

Týniště nad Orlicí v 1.A třídě vyzvalo Nové Město nad Metují a nechovalo se jako vzorný host. Svému soupeři nasázelo hned pět gólů a vyprovodilo jej domů s výpraskem. Co naplat, hosté z toho sice moc radost mít nebudou, ale branka Martina Matouška musela svou líbivostí potěšit nejednoho fanouška.

Martin Matoušek dostal nabito zhruba něco málo přes dvacet metrů před brankou, ničeho se nebál, opřel se do míče a vyslal jej směrem k brankáři. Jeho pumelice ještě nabrala lehkou faleš a vymetla všechny pavučiny v šibenici. Diváci propukly v jásot a oslava branky byla naprosto zasloužená.

I borci v Premier League by se mohli od našich hráčů z 1.A třídy učit, tohle byla opravdová nádhera. Osmadvacetiletý záložník ukázal, že to v nohou opravdu má a po zásluze si zasoutěží v měsíčním finále o možnost podívat se do celoročního souboje o konečného krále ankety. Hodně štěstí!

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články