Fotbalová střelnice na Baníku přinesla spoustu zábavy se šestigólovým vítězem!

05. 11. 2018 / Matěj Vybíral

Před startem duelu Baníku s Plzní zavítala do Ostravy fotbalová střelnice od Fortuny. Na zápas si našlo cestu téměř třináct tisíc fanoušků a střelnici desítky z nich si vyzkoušeli i střelnici. Těžkou výzvu nakonec zvládl nejlépe tříčlenný tým Ostravský Zábřeh.

Po Jablonci zamířila fotbalová střelnice na Baník, vyzkoušeli si ji také profesionální fotbalisté, ti ve složení Filip Kaloč, Ondřej Šašinka, Viktor Budinský, Lukáš Pazdera a Martin Šindelář nasázeli slušných osm branek a nastavili laťku hodně vysoko.

Soutěž není tak jednoduchá, jak se zdá. Trefit míč z voleje odrazem o trampolínu, nasměrovat ho na branku a ještě překonat brankáře Honzu Bartulíka za časový limit jedné minuty, to je výzva pro všechny fotbalové fanoušky.

Ze všech 29 zúčastněných týmů se nejvíc dařilo celku Ostravský Zábřeh. Tříčlenný tým si věřil na sedm až osm branek a málem svého cíle dosáhl.

Nejprve si borci nemohli zvyknout na nahazování o trampolínu, ale postupně se rozstříleli a usměrněnými ranami docílili slušného skóre šesti gólů, což nakonec stačilo v Ostravě na celkové prvenství a jako bonus tým získal poukaz na 10 000 korun do fanshopu.

A že jste se na fotbalovou střelnici zatím nedostali? Nemusíte smutnit! Příště totiž budete mít parádní šanci, v pondělí 19. listopadu od 18:00 v Edenu před reprezentačním utkáním Česka proti Slovensku! Neváhej, doraz si užít tuto příležitost a přijď se pokusit lámat dosavadní rekordy.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články