Narozeninový říjen a jedna velmi netradiční situace po vstřelení branky

02. 11. 2018 / Michal Janoštík

Článek náhled

Twitter: BOATENG KWAME GIDEON

Narozeninový konec října vzdával hold legendám. V Chile skóroval po jediné střele hráč hned dvakrát. Na sítích to opět vlní!

126. narozeniny fotbalové Slavie se oslavily otevřením Slavia Museum

 

Narozeniny je potřeba pořádně oslavit a také se obdarovat. Fotbalová Slavia je si toho velmi dobře vědoma, a proto ke svému výročí otevřela muzeum. Přes tisíc exponentů si mohou fanoušci v klidu prohlédnout a nepřijdou ani o takové kousky, jako je například podepsaný míč od Pelého po zápase proti Československu, ale i třeba tenisové rakety českých hvězd, tretry a hokejky. Zapomenout se samozřejmě nemohlo ani na Pepiho Bicana a pokud to výjde, možná se dočkáme i Zlatého míče Pavla Nedvěda. Tak uvidíme. Muzeum Slavie bude každopádně stát za to navštívit.

 

Velká sláva také v Argentině, slavil Diego Maradona

 

Na legendy se zkrátka nezapomíná. V týdnu oslavil Diego Maradona své 58. narozeniny a dočkal se velké slávy. Nedaleko stadionu jeho mateřského týmu Argentinos Juniors v Bueno Aires totiž byla odkryta jeho socha. A nebyl by to Božský Diego, kdyby nebyla ze zlata. Trochu kaňku na tom dělá fakt, že samotný Diego se slavnosti neúčastnil. Tak tedy doufáme, že se přeci jen jednoho dne ukáže, a se svou monumentální sochou se zvěční. Přeci jen je to ukázka té největší úcty k této fotbalové legendě.

Dvakrát zaskórovat najednou? Žádný problém!

 

Ano, opravdu tomu tak je. Eduard Bello z Chile se v první lize trefil dokonale a následně zaskóroval i v hledišti. Svou oslavu měl totiž předem připravenou. Po cestě k hledišti si přebral zásnubní prsten a zamířil ke své přítelkyni. Ta neváhala ani chvíli a svému hrdinovi řekla ano. Stadion propukl v jásot podruhé. Eduard Bello opět skóroval. Po návratu na hřiště sice uviděl žlutou kartou, ale to mu určitě vůbec nevadilo. Jde vidět, že romantické srdce mu opravdu nechybí. Přejeme hodně štěstí do manželství!

#Vlní sítěmi
Nejnovější : články