Přihráváme další porci zábavy. Fotbalová střelnice od Fortuny míří do Ostravy

31. 10. 2018 / Matěj Vybíral

Další kolo FORTUNA:LIGY přináší i další rundu zábavy i možnost vytvořit nový rekord! Fotbalová střelnice od Fortuny tentokrát míří do Vítkovic na Baník před jistě zajímavým utkáním proti druhé Plzni. Povede se někomu překonat ligové fotbalisty?

Na první pohled jednoduchý úkol. Nahodit míč na trampolínu a z první ho napálit do sítě. V časovém presu je to však velká výzva. Na vstřelení co nejvíce gólů mají všichni na střelnici pouze minutu, navíc v brance čapá jednu ránu za druhou Honza Bartulík.

Profesionální fotbalisté Baníku Ostrava Filip Kaloč, Ondřej Šašinka, Viktor Budinský, Lukáš Pazdera a Martin Šindelář neodstartovali vůbec dobře. Z prvních pěti pokusů nezamířili přesně ani jednou, brankář byl bez práce. Poté se však rozstříleli a z následných pěti ran se trefili hned čtyřikrát, to byli v polovině času. Za druhou půlminutu dokázali Ostravané propálit Bartulíka znovu čtyřikrát a nastříleli slušných osm branek.

Baník se s osmi trefami řadí na dělené šesté místo společně s profesionály z Teplic, Olomouce, Liberce a s hráčkami Slavie Praha. Podaří se ti toto číslo překonat nebo dokonce zaútočíš na úplný rekord dvanáct gólů? 

Šanci budeš mít už v sobotu ve 13:00, tedy dvě hodiny před výkopem utkání mezi Ostravou a Plzní! Potřeba je pouze sestavit tým o 2-10 hráčích, přihlásíš se na místě. Za odměnu navíc dostaneš volnou sázenku a v případě, že bys se svým týmem dosáhl nejlepšího výsledku dne, si odneseš i sladkou prémii 10 000 korun do fanshopu! Nenech si tuto příležitost uniknout a doraz si zkusit fotbalovou střelnici. 

 

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články