Šest branek i výhra! Tým FC Nekopla dorovnal jablonecké fotbalisty a slavil triumf

29. 10. 2018 / Martina Kramerová

Fotbalová střelnice tentokrát zavítala do Jablonce. Fanoušci mohli před podještědským derby s Libercem vyzkoušet zábavu, kterou unikátní atrakce od Fortuny přináší. V soutěži zvítězil tým FC Nekopla, který překonal brankáře Webera šestkrát. Gratulujeme!

Sobotní deštivé odpoledne a jablonecká Střelnice. Ale také ta fotbalová od Fortuny, která tentokrát zavítala na podještědské derby. Fanoušci si díky ní mohli vyzkoušet, jak přesnou mají mušku a zda dokážou překonat vytyčený cíl pětice hráčů jabloneckého týmu, kteří si stelnici vyzkoušeli před zápasem.

Ti ve složení David Lischka, Rafael Acosta, Tomáš Břečka, Matěj Hanousek, Tomáš Holeš a Dominik Pleštil vsítili šest gólů. V deštivém Jablonci si cestu na fotbalovou střelnici přesto našlo několik desítek fanoušků.

Fotbaloví příznivci to ale neměli vůbec jednoduché, branku se pokoušeli jako vždy trefit z voleje a navíc po odrazu o trampolínu. A nasázet v průběhu pouhé jedné minuty co nejvíc gólů brankáři Honzovi Bartulíkovi, tomu se říká výzva.

Nejlépe se s ní popasoval tříčlenný tým FC Nekopla, který dokázal v limitu šedesáti vteřin rozvlnit síť hned šestkrát. Trojice soutěžících tak dorovnala metu jabloneckých fotbalistů, a zároveň mohla oslavit vítězství.

I přes nepříznivé počasí přinesla střelnice opět spoustu zábavy a výher. Ještě jsi ji nevyzkoušel? Další příležitost budeš mít už v sobotu od 13 hodin v Ostravě před zápasem Baníku s Plzní.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články