Užij si střelnici na Střelnici! Ano, jedeme přihrávat zábavu do Jablonce

24. 10. 2018 / Martina Kramerová

Oblíbenou fotbalovou střelnici od Fortuny snad už není ani třeba představovat. Tentokrát míří do Jablonce, kde si ji budou fanoušci moci užít před podještědským derby proti Liberci.

David Lischka, Rafael Acosta, Tomáš Břečka, Matěj Hanousek, Tomáš Holeš a Dominik Pleštil. Pětice fotbalistů, která okusila náročnost fotbalové střelnice od Fortuny. Ta v příštím ligovém kole zavítá na jablonecký stadion a kdo vyrazí na duel mezi Jabloncem a Libercem, bude moci poměřit své střelecké schopnosti s profesionálními hráči.

Hráči Jablonce se v průběhu jedné minuty trefili pouze šestkrát. Laťka tak není nasazena příliš vysoko. A není divu. Zacílit do připravené klece není rozhodně nic jednoduchého. Míč museli napálit po odrazu o trampolínu a navíc z voleje. V brance navíc číhal Honza Bartulík, aby mohl nejlepší rány vychytat.

Acostovi a spol. hned několikrát zazvonilo břevno a brankář si mohl oddychnout. Nakonec však přece jen přidali plyn a vsítili šest gólů. A to je právě číslo, které můžeš v sobotu překonat.

Fotbalová střelnice v Jablonci pro tebe bude připravená v neděli 28. října od 15 hodin u jabloneckého stadionu s příznačným názvem Střelnice. Stačí sestavit tým o 2-10 hráčích a zkusit si střelnici na vlastní kůži. Každý odvážlivec si odnese ze střelnice volnou sázenku a nejlepší tým vyhrává dokonce poukázku na 5000 korun do fanshopu!

Rozhodně si tuhle šanci nenech ujít. Nabízí skvělou zábavu a podívanou. A pokud se zadaří, třeba i rekordní střelecký koncert. Neváhej, stojí to za to.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články