Kamila Lafatová: Pořídila jsem si voděodolnou řasenku

O výrok týdne se tentokrát nepostaral žádný z činovníků na hřišti, ale manželka končícího kanonýra Davida Lafaty. Kamila Lafatová prožívala rozlučku sparťanského střelce z bezprostřední blízkosti. "Odchází jako král," řekla pyšně o manželovi.

Na Letné to byl svátek. Naplněný stadion pražské Sparty sledoval v předposledním ligovém kole proti Olomouci poslední utkání profesionální kariéry střelce Davida Lafaty. Ani po letošní sezoně ale vyhlášený kanonýr rozhodně nechce pověsit kopačky na hřebík, bude nadále nastupovat v rodném Olešníku.

Okolnosti velkolepé rozlučky, během které fanoušci bouřlivě vyvolávali jeho jméno, byly pro Davida Lafatu velmi emotivní.

Silné pocity s ním prožívala i jeho manželka Kamila Lafatová. „Říkala jsem si, že budu plačka. Pro jistotu jsem si pořídila voděodolnou řasenku. Když jsem viděla, že má David na krajíčku, dostalo mě to,“ popsala proiSport.cz své pocity.

Připomněla také gesto, kterým David Lafata oslavuje vstřelené branky. Když se raduje z gólu, políbí prstýnek. „Vyjadřuje to náš vztah. Je to pro mě výjimečné a cením si toho,“ dodala manželka jednoho z největších střelců ligové historie. V sobotu se jeho profesionální kariéra definitivně uzavřela.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně