Tohle stačilo? Liberečtí fanoušci nezazářili. Fotbalovou střelnici pod Ještědem ovládl tým Podolí

22. 10. 2018 / Martina Kramerová

Skvělý zážitek i výborná zábava. Fortuna fotbalová střelnice tentokrát zavítala do Liberce a místní fanoušci si mohli vyzkoušet, jak dobrými střelci umí být. Vyhrál tým Podolí, i když překonal Honzu Webera jen třikrát. A překvapivě v sobotní soutěži zvítězil.

Pro fanoušky v Liberci to byla parádička. Před zápasem s pražskou Slavií zavítala na stadion u Nisy fotbalová střelnice Fortuny a každý odvážlivec mohl vyzkoušet, jak opěvovaná a všude oblíbená atrakce funguje.

V průběhu týdne si střely z voleje a po nadhozu o trampolínu vyzkoušela pětice hráčů Slovanu. A v netradiční disciplíně nasázela osm branek. Mistr světa ve footbagu a strážce svatyně Honza Weber mohl kapitulovat i víckrát. Hned několikrát ho ale zachránila tyčka nebo nepřesnost protivníků.

V sobotu si to pak mohly s profíky na dálku rozdat týmy složené z fotbalových příznivců, kteří si přišli vychutnal duel Liberce se sešívanými. Soutěže se zúčastnila řada týmů, střelnice přitáhla spoustu příznivců. Nejšťastnější však bylo mužstvo s názvem Podolí.

Trojice hráčů na metu libereckých fotbalistů nedosáhla, protože vsítila jen tři góly. Přesto odešla ze střelnice s vítěznou náladu a poukázkou na 10 000 korun.

Stejně jako v jiných koutech republiky si i pod Ještědem fotbalovou střelnici všichni náramně užili. Tak ji nezapomeňte sledovat, příště se může zastavit právě u vás.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články