Bolt ve hře FIFA, Wengerův comeback nebo Zlatanovo velké gesto

Další týden byl opět nabitý skvělými zprávami ze světa fotbalu. Usain Bolt se poprvé prosadil a vysloužil si i místo ve hře FIFA 19, Arsene Wenger oznámil, že na nový rok přijde comeback a Zlatan Ibrahimovič se znova projevil jako velká osobnost.

Usain Bolt se poprvé trefil jako profesionál, zahrajete si za něj i ve hře FIFA

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dreams become Reality through hard work. @ccmariners

Příspěvek sdílený Usain St.Leo Bolt (@usainbolt),

Usain Bolt se poprvé dokázal prosadit za australský tým Central Coast Mariners a celý svět byl rázem na nohou. Legendární rychlík využil právě své rychlosti, prosmýkl se kolem obránce, a trefil se dokonale. S druholigovým australským týmem by se rád domluvil na podpisu smlouvy, což by mu nejen zajistilo další starty v lize, ale také jednu kuriózni třešničku na dortu. Objevil by se totiž v novém vydání hry FIFA. Ta prochází aktualizacemi soupisek a pokud Bolt podepíše, objeví se ve svém týmu a stane se také nejrychlejším hráčem ve hře. I kdyby na podpis ale nepřišlo, tak se ve fotbalové hře objeví, alespoň jakožto volný hráč.

Arsene Wenger je připraven na velký comeback

Bývalý dlouhodobý kouč Arsenalu oznámil, že se blíží čas, kdy podepíše novou smlouvu. Oním magickým datem by měl být první leden dalšího roku. Kam ale jeho kroky povedou, to je záhadou. Zkušený lodivod naznačil, že zájem je u reprezentací a třeba i v japonské lize, jak to ale dopadne to možná neví ani on sám. Spekulace se vyrojily i ohledně možného angažmá v Bayernu Mnichov. Těžko ale tvrdit, jak to nakonec dopadne. Jedno je ovšem jisté. V novém roce se už teď můžeme těšit na pokračování jeho velkolepé kariéry.

Ibrahimovič znova ukazuje, jak velký člověk je

Pamatujete si ještě na záchranou akci thajských fotbalistů, kteří spolu se svým trenérem uvízli v zatopené jeskyni? Mladíci byli hosty v americké show, kam nečekaně přišel i Zlatan a splnil jim jeden z jejich snů. Zrovna v okamžiku, kdy o něm chlapci mluvili jako o jejich idolu. Krom úsměvů a dresů si následně mohli užít i zápas Los Angeles Galaxy a na tento zážitek tedy jen tak nezapomenou. Dojemný zážitek podtrhly ještě slova Zlatana. „Tihle kluci jsou mnohem statečnější než já. Prokázali týmového ducha, trpělivost a víru, proto je to asi nejlepší tým na světě," vysekl hochům poklonu.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně