Fotbalisti Slovanu odstartovali fotbalovou střelnici kanonádou, konečný výsledek tak skvělý nebyl

17. 10. 2018 / Přihraj

Minutový limit, střelba z voleje o trampolínu a spousta zábavy. To je Fortuna fotbalová střelnice, která o víkendu zamíří do Liberce. Pro fanoušky se otevře v neděli v 15:00.

Jeden hráč střílí, druhý nadhazuje. To je známá fotbalová střelnice od Fortuny, kterou si vyzkoušeli u hráči Slovanu Liberec. Proti nim chytal Honza Weber, několikanásobný mistr světa ve footbagu.

Jak parta ve složení Damjan Vukliševič, Aleš Nešický, Radim Breite, Matěj Hybš, Ondřej Karafiát a Taras Kačaraba dopadla?

Hráči Slovanu začali skvěle. Takřka co střela, to gól. A vypadalo to, že se rekord 12 branek za jednu minutu nastřílený týmy Dvacetjednička a SK Rejšice pořádně zatřese. Jenže pak jako by hráčům Liberce došel střelný prach. Většina střel létala mimo bránu a o zbytek se postaral Honza Weber.

Nakonec hráči Liberce vstřelili osm branek za minutu a zařadili se mezi průměrnější týmy v rámci žebříčku naší střelnice.

To je výzva pro fotbalové fanoušky, kteří se na zápas mezi Libercem a Slavií chystají. Stačí sestavit tým o 2-10 hráčích, dostavit se k fotbalové střelnici před stadionem a za minutu nastřílet co nejvíce gólů do branky Honzy Webera. Má to ale ještě jeden háček. Počítají se jen góly vstřelené z voleje, žádné jiné neplatí.

Každý účastník dostane od Fortuny volné sázneky a nejlepší hráč dne získá poukázku do fanshopu na 10 000 korun!

Fotbalová střelnice bude v Liberci nachystaná v neděli dvě hodiny před výkopem zápasu mezi Slovanem a Slavií.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články