Nejpřesnější tipy měl v září příznivec Viktorky Plzeň! Vítězem Tipovačky se stal Milan Šoba

12. 10. 2018 / Ladislav Vácha

Článek náhled

Foto: Přihraj

Soutěžící v tipovačce svedli v září hodně tuhou bitvu. Vítězem se nakonec stal Milan Šoba, který nasbíral 129 bodů. Těšit se může na fanouškovskou výbavu, a to dres a šálu. Na druhém místě skončil Jiří Kodeš a jako třetí se umístil Lukáš Bártl.

Oblíbená Tipovačka nabídla v září napínavý souboj, který trval až do posledního kola měsíce. A o vítězství či porážce nakonec rozhodl třeba i jediný bod.

Boj o zajímavé ceny byl opravdu vyrovnaný. Vítězem fanouškovské sady se stal příznivec plzeňské Viktorky Milan Šoba, druhý byl s odstupem Jiří Kodeš, který dostane dres, a třetí Lukáš Bártl, ten si užije novou šálu.

Těsně pod stupni vítězů skončil Martin Trager, který získal 121 bodů a na 3. místo ztratil jediný bodík. Ani z pátého místa to nebylo k fanouškovskému vybavení daleko. Lukáš Lindner posbíral 117 bodů, šestá příčka patří s odstupem jednoho bodu Patriku Zámečníkovi. O velké vyrovnanosti svědčí i to, že desátý Tomáš Kobelka ztratil na 3. pozici jen 12 bodů.

Přes magickou stobodovou hranici se přehouplo hned 15 tipérů. Tipovačka o stejné ceny, tedy dresy a šály, samozřejmě pokračuje i v říjnu. Vyhodnocuje se také za každý týden a vyhrát můžete sázenky u Fortuny. Vítěz získá 500 Kč na sázkařský účet, druhý 300 Kč a třetí 100 Kč.

A jak tipovat? Je to extrémně jednoduché. Stačí se zaregistrovat na webu Přihraj a každý týden vyplnit tipy na výsledky zápasů FORTUNA:LIGY.

Více informací o tipovačce najdeš tadyNeváhej a taky se zúčastni Tipovačky!      

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články