Boží mlýny, krásné gesto i uvědomělá přítelkyně. Co naposledy zahýbalo sítěmi?

V uplynulém týdnu to sítěmi opět pořádně zavlnilo. Jak? Ruský fotbalista Kokorin po vítězné trefě do slávistické sítě trefil také vysoce postaveného úředníka. Židlí. Zřejmě slušná muška. Jablonec zase předvedl krásné charitativní gesto a Bořil oslavu a la tygří řev.

Slavia srazila v dalším kole FORTUNA:LIGY Příbram a v samotném zápase se rozhodně bylo na co dívat. Jednu z branek trefil i obránce Bořil, který ji také náležitě oslavil. Jeho oslavné gesto vypadalo, jak kdyby vstřelil gól nejméně na mistrovství Evropy či světa. Ale není divu. Slávisté šlapou a až na smolnou prohru s Petrohradem v poslední době zkrátka válí. Tak proč si na to pořádně nezařvat.

 

Tomu se říká fanynka. Jeden z fotbalových příznivců dal v plén hlášku své drahé polovičky, která se ptala, kdo jsou ti ZAŠÍVANÍ. Jestli Sparta, nebo Slavia. Nejspíš chtěla ukázat, že i ji fotbal prostě baví a chce o něm mít přehled. Soudě dle příspěvku dotyčný nejspíš situaci ustál. Zřejmě totiž nebude fanouškem ani jednoho z týmu. Jinak se nemuselo psát o vtipném tweetu, ale o něčem daleko horším. Důležité však je, že se komunita fanoušků začíná rozrůstat i o něžné pohlaví. A kdoví, třeba se sešívaným nová přezdívka zalíbí. Nebo si ji za svou vezme Sparta. Jen tak, aby nebyla nuda.

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Fanoušci fotbalové Slavie po prohře s Petrohradem proklínali jméno jediného střelce zápasu tak dlouho, až uspěli. Alexandr Kokorin se v duelu Evropské ligy ještě radoval, poté ho ale legrace přešla. Při snídani se svými přáteli prý totiž byl tak hlučný, že se ho personál kavárny, kde trávil pondělní ráno, pokoušel zpacifikovat. Ruský hráč však místo toho začal vytrhovat, dokonce způsobil zranění jednomu z členů ministerstva průmyslu Denisi Pakovi, jenž trávil čas v téže kavárně. Měl ho prý udeřit židlí. Teď hráči hrozí slušný flastr. A verdikt sešívaných? Tak to máš za to.

 

Je to hlavně o gólech, zábavě a krásných akcích. Občas se však stane něco, co pohled na fotbal zcela otočí. Jako v případě náhlého úmrtí jabloneckého fanouška Michala Tatarkoviče. Severočeský klub předvedl jako reakci na smutnou událost skvělé gesto a ve víkendovém duelu FORTUNA:LIGY věnoval manželce a dětem zesnulého příznivce charitativní šek. Nejde udělat jinak než zatleskat a smeknout klobouček.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně