V Boleslavi málem padl nový rekord! Borci z SK Rejšice se rozstříleli až ve druhé půlminutě

08. 10. 2018 / Marek Janoš

Nejlepším týmem Fortuna fotbalové střelnice v Mladé Boleslavi se stali SK Rejšice. Tři chlapíci nebyli daleko od toho, aby dokázali překonat dosavadní rekord.

V uplynulém kole FORTUNA:LIGY to fotbalová střelnice roztočila v Mladé Boleslavi před zápasem Středočechů s Baníkem. Vyhlášená atrakce přitáhla spoustu diváků, kteří se snažili překonat výkon profesionálních fotbalistů Boleslavi. Ti si fotbalovou střelnici vyzkoušeli už dříve a nastříleli v časovém limitu sedm branek.

Samotné prvoligové utkání nabídlo pořádné drama s remízou 2:2, stejně zábavná ale byla i předzápasová fotbalové střelnice.

Fanzona od Fortuny fanoušky táhla a brankář Honza Weber, několikanásobný mistr světa ve footbagu, se měl co otáčet.

Nejlepším týmem se nakonec stali borci, kteří jinak kopou za tým SK Rejšice v I.A. třídě. Proti Honzovi posílali nekompromisní rány k tyči. Chvíli jim trvalo, než se rozstříleli, ale ve druhé polovině časového limitu to už bylo podle jasného vzorce – co střela, to gól.

Nakonec se frajeři z Rejšic trefili dvanáctkrát a vyrovnali tak současný rekord fotbalové střelnice, který doteď držela fanouškovská Dvacetjednička z Olomouce.

Po nervydrásajícím závěru na střelnici si trojice amatérských fotbalistů s profesionální muškou mohla vychutnat sladké vítězství a odměnu v podobě voucheru na 10 000 korun. K tomu všichni soutěžící dostali volné sázenky od Fortuny.

A další zastávka? Tu plánujeme už brzo. Jedeme totiž po reprezentační pauze do Liberce, kde se ukážeme v neděli 21. října od 15 hodin!

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články