Kraví fotbal, hit Boba Marleyho zpíval jeho syn s fans Ajaxu a oslava českých mladíků

Fotbalová kráva, úspěch českých mladíků nebo tři malí ptáčci v zápasu Ajaxu s AEK Athény. Na sociálních sítí to žije, nenechte si ujít tyhle naprosté pecky.

Kráva fotbalistka to s míčem rozhodně umí

Že psi si rádi hrají s míčem a z některých jsou opravdu dobří fotbalisté, to už je tak nějak známo a málokoho to překvapí. Nalijme si ale čistého vína, kdo z vás viděl fotbalově nadanou krávu? Na internetu se nedávno začalo šířit video, na kterém jeden takový sudokopytník ukazuje, že to není nereálné. S majitelkou si hraje s obřím míčem, který ji umně vrací a vyžaduje další přihrávku. Nutno podotknout, že styl má sice trochu krkolomný, ale za nás rozhodně palec nahoru. Tak #PŘIHRAJ, krávo!

 

České dorostenecké týmy v Lize mistrů válely

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dorost U19 famózně otočil zápas v Římě a vyhrál 4:3! ?? Podívejte se na pozápasové oslavy v šatně ? #fcvpU19 #UYL

Příspěvek sdílený FC Viktoria Plzeň (@fcviktoria_official),

 

Mladíci se dočkali. Plzeň po úvodní remíze s Moskvou čekal duel s AS Řím a i hanácká Sigma Olomouc zažila svou premiéru v Lize mistrů týmů do 19 let. Málokdo nejspíše čekal, že by Viktoriáni mohli italskému soupeři vzdorovat. Opak se však stal pravdou. Ačkoliv Plzeňáci prohrávali už 1:3, tak dokázali srovnat, a po červené kartě i v deseti evropský velkoklub porazit díky brance v 90. minutě. Výsledek 4:3 byl senzační, a aby toho nebylo málo, navázala na něj o den později i Sigma Olomouc. Ta na svém stadionu přivítala slovinský Maribor, jenž od začátku přehrávala a udělala velký krok k tomu, aby z dvojzápasu postoupila do dalšího kola skupiny Vítězů lig. Nakonec se totiž výsledek zastavil na skóre 4:1 a do Slovinska se Hanákům pojede zvesela.

Fanoušci Ajaxu si zazpívali známý hit Three little birds se synem Boba Marleyho.

Skladba Three little birds je pro fanoušky holandského Ajaxu Amsterdam hymnou už nějakou dobu. Před začátkem skupinové fáze Evropské ligy na ně čekalo ale obrovské překvapení. Na stadionu se v domácím dresu objevil syn zpěváka, který hit nazpíval, Boba Marleyho. Ky-Mani Marley si společně s fanoušky zazpíval otcovu píseň a z atmosféry na stadionu mrazilo. Ještě několik sekund po zahájení utkání se davem linuly tóny známé skladby. Nádherný důkaz toho, že fotbal opravdu spojuje. Dočkáme se něčeho podobného i v dalších kolech?

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně