Fortuna Gól snů: O vítězství tentokrát soutěží mládí proti zkušenostem

Je tu březen. Měsíc, se kterým se tradičně vrací na fotbalové trávníky soutěžní utkání výkonnostního fotbalu. S prvním březnovým týdnem zároveň pokračuje anketa Fortuna Gól snů.

Lukáš Batka

První hráč v našem výběru hraje v ČFL za Štěchovice. Lukáš Batka si v zápase s pražským Slavojem Vyšehrad našel ideální pozici ve vápně. Spoluhráč mu poslal prudký pas na kopačku a pohotový střelec elegantně trefil placírkou míč z voleje k tyči. Tady byl brankář bez šance. Štěchovice nakonec i díky této brance zvítězily 2:0.

Jan Suchan

V divizi A na sebe narazili Spartak Soběslav a Olympie Březová. Utkání vyhrál prvně jmenovaný tým 4:2. Vítěznou branku vstřelil Jan Suchan. Jeho střela byla opravdu výstavní. Na těžkém terénu si našel skákající míč, opřel se do něj šajtlí a z pětadvaceti metrů ho poslal s lehkou pomocí břevna za bezmocného brankáře. Rána jako z kanónu.

Markiyan Romanovskyy

V plzeňském krajském přeboru padla nádherná branka z přímého kopu. Dvaadvacetiletý odchovanec místního Slavoje Žihle, který se mihl i v pražské Dukle, překonal zeď a zakroutil míč do rohu branky. Přestože to byla docela dálka, gólmanovi nezbylo než se za střelou Markiyana Romanovského jen ohlédnout. Žihle přesto prohrály s Vejprnicemi 2:3.

Roman Herzán

Hrobce přivítaly v divizi B Ostrou a bylo z toho parádní představení hostů, kteří vyhráli 5:0. To korunoval pět minut před koncem zápasu Roman Herzán.Jeho střela šajtlí zpoza vápna k bližší tyči byla nečekaná, stejně jako přesná. Brankář Hrobců lovil popáté míč ze sítě.

Martin Sigmund

V ústeckém krajském přeboru se blýskl hráč Krupky Martin Sigmund.V zápase proti Srbicím se k němu za stavu 0:0 odrazil míč a pětatřicetiletý hráč se parádně trefil do šibenice. Sigmund zúročil své zkušenosti. Za svou kariéru vystřídal řadu klubů z druhé ligy jako Varnsdorf, Most nebo Ústí nad Labem, mihnul se i v prvoligových Teplicích. Svou trefou nasměroval Krupku k výhře 2:0.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně