Zápas v Mikulově před kamerami ČT měl grády, diváci si užili fotbal plnými doušky

Fotbalová sobota v moravském Mikulově stála za to. S kamerami sem zamířila ČT sport, Fortuna vzala svou fotbalovou střelnici a místní připravili výbornou kulisu včetně cimbálu, klobásek a vína.

Nebyl to obyčejný zápas III. třídy okresního přeboru. Sobotní utkání mezi Mikulovem B a Vranovicemi mělo punc výjimečnosti, živě jej totiž přenášela ČT sport tisícům fanoušků u televizních obrazovek.

Na jih Moravy totiž vyrazil projekt Můj fotbal živě, který přibližuje atmosféru na zápasech nižších tříd. Mikulovští se na fotbalový svátek připravili. Zápas jich navštívilo přes tisíc, nechybělo pyro, víno ani tradiční cimbálová muzika.

A k tomu se přidala Fortuna se svou fotbalovou střelnicí, kterou si vzal na starost mistr světa ve footbagu Honza Weber. Bavili se i patroni utkání Richard Dostálek a Petr Švancara, bývalí vynikající fotbalisté. Na hřišti se v dresu domácích dokonce představil atlet Pavel Maslák a několikrát měl blízko tomu, aby rozvlnil síť. Utkání zprostředkovávali fanouškům u obrazovek Vlastimil Vlášek a Luděk Zelenka.

Chceš, aby projekt Můj fotbal živě zavítal i na zápas tvého týmu? Pošli nám tip, ať o tobě víme. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář. Čím víc informací budeme mít, tím větší je šance, že tebe a tvůj oblíbený klub navštívíme.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně