Střelnice, GroundHoppík, stylové brýle. Fortuna přihrává skvělé zážitky

14. 09. 2018 / Martina Kramerová

Článek náhled

Foto: Fortuna

Výlety s Groundhoppíkem, populární střelnice a další laskominy. Fortuna přihrála fotbalovým fanouškům od začátku sezony spoustu nezapomenutelných momentů. Rozdala unikátní žluté brýle, fanoušci mohli obdivovat výstavní branky v Gólu snů a užít si spoustu další zábavy.

Letošní ročník FORTUNA:LIGY odstartoval nekončící festival fotbalové zábavy. Začalo to stylovými brýlemi, jež Fortuna rozdávala na všech ligových stadionech. Fotbalové stánky rozzářila specifická žlutá barva. Brýlí se rozdalo na 40 tisíc a fotbaloví příznivci si odnesli z utkání nejen zážitek z fotbalu, ale také skvělý suvenýr.

Poprask způsobila fotbalová střelnice, která se objevila v různých koutech republiky. Zavítala dokonce i na zápas reprezentace v Lize národů. Náročnost v soutěžení o co nejvyšší skóre zakusily i hvězdy v podobě hráčů Dukly, fotbalistek Slavie nebo českých reprezentantů.

Fanoušci se pak snažili jejich výsledek překonat. A nebylo to vůbec jednoduché. V bráně stál povětšinou mistr světa ve footbagu Honza Weber. A na branku se muselo střílet po odrazu trampolíny rovnou z voleje. K tomu pouze v časovém intervalu jedné minuty. Komu se však podařilo překonat danou výzvu a uspět, nepřišel vůbec zkrátka. Fortuna totiž rozdala mnoho hezkých cen. Prozatím si na střelnici zařádilo už 555 lidí. A to už je hodně slušné číslo.

Stejně tak si fotbaloví příznivci oblíbili tipovačku ligových zápasů, jež probíhá před každým ligovým kolem. Fotbal není jen o nejvyšší soutěži, Groundhoppík provádí fanšouky po místech, kde budou moci sledovat vyostřenou bitvu v derby nebo si pochutnat na dobrém pivu a klobáse.

Při takových duelech padly desítky nádherných branek, které týden co týden zásobují soutěž o Fortuna Gól snů. Vykouzlit výstavní trefu totiž umí jak v divizi či ČFL, tak v krajském přeboru. Nevěříte? Jen se podívejte. Zápolení o nejkrásnější branku neustále probíhá. A i když nejste zrovna na hřišti, díky Přihraj můžete být při tom.

Liga se po reprezentační pauze vrací na trávníky a show pokračuje. Fortuna přihrála fanouškům už desítky vstupenek v různých soutěžích, to platí i pro nadcházející šlágr kola mezi Baníkem a Spartou se vypraví o několik fanoušků navíc.

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články