Známe Tipéra měsíce srpna!

02. 09. 2018 / Redakce

Článek náhled

Foto: Pexels/Tembela Bohle

Srpen je za námi a s ním i Tipovačka, ve které se hrálo o opravdu skvělé ceny. Kdo nakonec vyhrál, co si odnesl a o co se hraje dále?

V minulém měsíci jsme poprvé hráli o titul Tipéra měsíce. První místo získalo kompletní fanouškovské vybavení v podobě šály a dresu jednoho z týmů FORTUNA:LIGA či FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Druhé místo dres a třetí šálu.


A jak to tedy dopadlo? Vítězem se se 137 body stal uživatel Michal Janoštík, který sice ani v jednom týdnu nebyl na prvních třech pozicích, ale stabilními výsledky nakonec v srpnu zvítězil. Druhý Jiří Fekete získal o sedm bodů méně a nebýt jednoho kola, které mu nevyšlo, mohlo to být ještě lepší!


Třetí místo obsadil Lukáš Herich, ten v posledním týdnu vyhrál sázenku v hodnotě 500 kč a i díky tomu si nakonec vysloužil šálu vybraného týmu. Bylo to napínavé až do konce a my věříme, že i další měsíc bude tak úspěšný.


Do soutěžení se zapojilo 58 uživatelů. Šance je tedy stále veliká. Pozvěte i své přátele a vyhrajte spolu klubové předměty, abyste byli na stadionech pořádně vidět! Stačí mít trochu toho štěstíčka a znalostí!

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články