Hrajte s Přihraj o Tipéra měsíce a získejte skvělé ceny

30. 08. 2018 / Michal Janoštík

Článek náhled

Foto: Pexels/Pixabay

Tipovačka jde do dalšího kola, se začátkem nového měsíce se navíc opět začíná od nuly v soubojích o Tipéra měsíce. Znova má tedy každý stejnou šanci na výhru jedné z mnoha cen.

Jak již jistě velmi dobře víte. Nejlépe tipující hráč měsíce si přijde na základní fanouškovskou výbavu (dres a šálu) týmu dle jeho výběru z FORTUNA:LIGY či FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Druhý nejlepší si bude moci vybrat dres a třetí šálu.

Je tedy o co hrát. Podaří se někomu dostat se do trháku již v prvním víkendu? Minule to bylo vyrovnané od začátku až do konce. Co nás tedy čeká a na jaké bitvy se v rámci 7. kola FORTUNA:LIGY můžeme těšit?

V pátek začneme derby mezi Spartou a Duklou, které začne o půl sedmé večer. Sobotní den odstartuje duel Liberce s Ostravou. V pět večer Zlín vyzve Příbram, Mladá Boleslav Teplice a Opava se v brněnském azylu pokusí překvapit Jablonec.

Největší šlágr kola se začne o dvě hodiny později, kdy Slavia přivítá na svém stadionu Plzeň. V neděli se výjimečně dohraje již celé kolo. Karviná poměří síly se Slováckem a Olomouc s Bohemians.

Nezapomeňte, že nadále se soutěží i o sázenky pro týdenní výherce. Můžete si díky tomu přijít až na 500 Kč na svůj účet u Fortuny. Tak ať se daří!

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články