Divizní Kozlovice uvítaly favorita ze Znojma na útulném stadionku s netradičními střídačkami

Divize versus FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Na závěr prvního kola domácího poháru se odehrál jednoznačný duel. Druholigové Znojmo si s chutí zastřílelo na půdě Kozlovic, kde i s hráči širšího kádru vyhrálo 4:0.

Kozlovice se řadí do divizních vod. Po předloňském třetím místě by také letos rády bojovaly o přední pozice tabulky, dosavadní plán jim zatím nevychází. A po neúspěšném zápase proti Znojmu jim nevyjde ani další účinkování v domácím poháru. Ze zápasu si ovšem fanoušci odnesli skvělý zážitek.

Favorizované Znojmo přilákalo na útulný stadion skoro osm set diváků. Tým FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přijel na Přerovsko s velmi silnou soupiskou, ale do základu se dostali i hráči, kteří v lize zatím neodehráli velký počet minut. To však nebylo vůbec znát.

Jihomoravané se k utkání dostavili s více než s hodinu a půl časovým předstihem. Zatímco brankáři byli chvíli po příjezdu nuceni se jít rozcvičit, hráči do pole ještě dobrých třicet minut ve stínu vstřebali jeden z dalších tropických dní.

Ani extrémně teplé počasí nezabránilo divákům, aby se dostavili v hojném počtu. Dorazilo jich téměř osm set, tedy o polovinu více, než na derby v předkole poháru s Přerovem.

Sluneční paprsky a vlhkost se výrazně promítly na příchozích divácích, kteří na přímém záření jen posouvali blížící se večer. „Však dívej na Petra, ten už je celý mokrý,“ ukázal jeden ze dvou kamarádů na protilehlého známého.

Podmínky lépe vyhovovaly Znojmu, které v první půli soupeře přehrávalo ve všech směrech. „Sakra, ti jsou dobří, co?“ nechal se slyšet domácí fanoušek na adresu Jihomoravanů.

Ti ve druhé půli přidali ještě jednu branku. Krásné hřiště, netradiční lavičky zabudované pod hlavní tribunou, také všesportovní areál. Nebylo tedy divu, že do hospůdky za hřištěm chodila dítka v plavkách. Podle úsměvu odcházejících diváků a rodičů však ani prohra 0:4 na dobré náladě nic nezměnila.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně